Wiele osób chcąc zainwestować we własną reklamę strony internetowej, albo nawet sklepu online zastanawia się z jakich to ofert powinni skorzystać. Wybranie odpowiedniej pozycjonerskiej firmy wymaga przede wszystkim odpowiedniej wiedzy, a jeżeli takowej nie mamy to warto zapoznać się z wieloma wskazówkami które powinny najbardziej was interesować. I w tym przypadku to właśnie wybranie odpowiedniej dla siebie agencji SEO jest kluczowe gdyż najczęściej z taką to właśnie agencją będziemy współpracować przez większość czasu.

wybieramy odpowiednią firmę pozycjonującą

Przede wszystkim trzeba zacząć od początku, a więc od tego jak rzetelna jest firma, oraz jakie doświadczenie posiada na rynku. Warto także skontaktować się z taką firmą seo/sem, aby sprawdzić czy ona ma odpowiednią wiedzę na ten temat i czy porusza chodź by te podstawowe zagadnienia odnośnie metod pozycjonowania. Przede wszystkim trzeba się trzymać kilka aspektów jakimi są:

 • portfolio firmy, która zajmuje się pozycjonowanie

 • konkretne sukcesy  agencji pozycjonerskiej

 • Czy firma ma certyfikaty na rynku SEO

 • Moce przerobowe agencji pozycjonerskiej

 • Jaki jest czas trwania umowy na pozycjonowanie strony www
 • oraz wiele innych czynników wspierających pozycjonowanie stron

I jeśli chodzi o zasadę numer jeden a więc o portfolio to rzeczywiście w tym przypadku najlepiej poprosić o numer kontaktowy do firm pozycjonującej strony internetowe i sklepy www, z którymi taka agencja ostatnio współpracowała i która może faktycznie wymienić się opinią z waszą agencja. Oprócz tego powinniście liczyć się również z tym, że takie portfolio firmy może już niestety być nie aktualne na stronie i jest to o wiele lepsze rozwiązanie sprawdzenia jak firma nadal pracuje na rynku. Dodatkowo podpunkt numer dwa jest dość istotny.

Doświadczenie i skuteczność to sukces w pozycjonowaniu stron www

Sukcesy firmy mają także duże znaczenie. Dokładnie wybadaj się jakie efekty przynosi współpraca z taką agencją seo. Jakie słowa były promowanie i jakie korzyści uzyskali. Każda firma dobrze działająca na rynku powinna potwierdzić takie sukcesy danymi, abyśmy mieli pewność, że to nie bujda. Kolejnym elementem o który warto jest spytać to certyfikaty ponieważ na rynku nie ma ich tak naprawdę za dużo. Wybór takich certyfikatów jest dość znaczący i każdy powinien dobrać je do swoich potrzeb. Przede wszystkim istotne jest czy firma posiada certyfikat z którego to większość takich seo agencji musi korzystać i powinna takowy certyfikat posiadać. Tak naprawdę tylko ten jeden certyfikat ma znaczenie i nie powinieneś dać się zmylić innym bo nijakie mają one znaczenie przy pozycjonowaniu strony.

Wszystkie szczegóły w pozycjonowaniu internetowych stron mają znaczenie

Równie ważne są moce przerobowe takiej agencji aby nie czekać za efektami „ruski rok”, gdy okaże się że trzeba czekać aż ktoś tam z zespołu znajdzie wolną chwilę i będzie mógł przygotować wam odpowiednie frazy czy też inne elementy potrzebne do rozpoczęcia pozycjonowania waszej strony.

Masz pytanie – Jak wybrać sprawdzoną i odpowiednią firmę pozycjonującą

Napisz do nas – pomożemy, odpowiemy na wszystkie pytania

  Czy witryna www była już kiedyś pozycjonowana
  TAKNie

  Wyrażam zgodę na otrzymanie propozycji pozycjonowania mojej witryny

  Zapraszamy firmy zainteresowanych pozycjonowanie strony www czy sklepu internetowego. Nasza agencja pozycjonerska oferuje darmowe pozycjonowanie dla każdego klienta. Darmowe pozycjonowanie trwa przez 30 dni. W tym okresie zobaczysz jak działamy podczas pozycjonowania.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *